Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Sprać Plamy Z Trawy Ze Spodni Jeansowych


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano ziąki, wczoraj wracałem z melanżu i zaliczyłem ładna sype i teraz mam zielone jeansy :D

 

Znacie jakiś sposób na takie plamy?

Wyprałem je ale plama dalej została, ratujcie bo szkoda mi wywalać nowych baggów :D

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

Vanish! Zaufaj różowej sile!

 

Zwykłym proszkiem się nie próbowałeś ? ..

 

 

'powietrze elektryczne, pełne emocji w twoim pokoju

kiedy słuchasz efektów tej nocy

słyszę kroki, ktoś wyrósł jak z podziemi, słyszę

dobry wieczór, dokumenty, ręce wyjmij z kieszeni.'

 

 

nawet Azprime nie umywa się zajebistości mistrza Eldoki. pozdro.

Opublikowano

Vanish! Zaufaj różowej sile!

 

Zwykłym proszkiem się nie próbowałeś ? ..

[/quotnie]

 

nie próbował, prał samą wodą >.>

 

 

76561198001815076.png
Opublikowano

poprostu je upierz? o.O

 

@Edit

Czym to to prales? najwyrazniej woda -.-

"spierdolino himbusowa" hah

; )

Opublikowano

Smerf vanish (pytałem kobiety) :P

PS. Drogie to kurestwo :/ a weź w płynie do mycia naczyń poskrob plame gąbką i dopiero wjeb to pralki.

Ja tak sprałem plame z atramentu (zielonego), dwa pawie i jakieś inne plamy których pochodzenia nie znam.

"Wiesz jak jest ... Szanuj swoje 100% !"

f.png

Opublikowano

Kup sobie nowe, a nie sie bedziesz meczyc z praniem ich xdd.

 

Albo na sucho wyszoruj je czyms ;x. Wez troszke proszku na scierke, zmocz troche spodnie i szoruj xD.

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano

Idź na inną imprezę, na pewno ktoś wyjmie z torebki Perwoll i ci pomoże...

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

@Up

Dzieki Twojemu postowi wpadlem na dobry pomysl ;]. Idz na inna impreze... Tam sie pewnie znowu wyje.biesz (najlepiej w bloto xD) i wtedy nie bedzie widac trawy ^-^.

Walmart_moonwalk_cart.gif?

Pozdro!

Opublikowano

@Up

Dzieki Twojemu postowi wpadlem na dobry pomysl ;]. Idz na inna impreze... Tam sie pewnie znowu wyje.biesz (najlepiej w bloto xD) i wtedy nie bedzie widac trawy ^-^.

 

Nie spamuj w moim temacie bo zrobię z ciebie puree kartofelku.

 

Jutro wypróbuję vanisha i napiszę co i jak.

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...